login::  password::
cwbe coordinatez:
101
63535
21
9013703
9013709
9013781

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
commanders
polls

total descendants::0
total children::0
show[ 2 | 3] flat


Toto je vec, ktorú intenzívne riešim už roky, povedzme 15. Totiž každá pieseň, ktorá mi hrá v hlave, má nejakým spôsobom súvis s tým, čo práve riešim vedome či podvedome. Väčšinou je to práve tá časť textu, ktorá mi zneje v hlave, ale niekedy je to iná časť tej piesne, ktorá sa zdá veľmi trefná k tomu, čo práve riešim.

Často mi to veľmi pomáha analyzovať vlastné vnútro, keď si uvedomím, prečo asi mi konkrétna pieseň znie v hlave.

Dnes celú noc ako súčasť snov a aj ráno po zobudení mi znie piesaň, z ktorej mám len text "in the middle" a neviem ju identifikovať, len, že ju poznám. Shazam som skúšala, ale neviem spievať.

To, čo máš ty, že mi znejú úplne neznáme piesne v hlave, to mám tiež, a zväčša je to tiež medzi spánkom a bdením. Nedávno ma prekvapila mimoriadne úžasná orchestrálna skladba, s mnohými nástrojmi, absolútne detailne zachytená. Podotýkam, že neviem spievať, ani interpretovať žiadnu hudbu, ale hudobný sluch mám dobrý.

K tým skladbám s textom sa staviam ako k reálnej pomoci mojej psychiky sebe samej, tlačenie informácií z podvedomia do vedomia. K hudbe, ktorú nepoznám, sa staviam podstatne viac ezotericky, môžem rozobrať v správe. :)

Rovnako ako Trilobite nižšie, mám aj to, čo on.