login::  password::
cwbe coordinatez:
101
63535
21
8823665
8823842

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
commanders
polls

total descendants::0
total children::0
show[ 2 | 3] flat


Máš tam veľa zavádzania, alebo lží a hluchých miest.

Ak to plánuješ ako fikciu ako spomenul ulkas https://kyberia.sk/id/8823816 tak tie lži odstráň aby to neklalo oči.

Ak to myslíš vážne tak si tie lži prever a nedopĺňaj dedukcie ktoré varia z vody, nič nimi nezískaš, treba to postaviť na dôkazoch.

Zoznam zavádzania:
1. >> Chcem poprosit vsetkych ktorych rodinny clenovia alebo znami boli na vysetreni nuklearnej mediciny nech sa ozvu ci sa im zdravie nezhorsilo alebo nezomreli kratko po takom vysetreni.

Osobne poznám človeka ktorý chodí pravidelne na magnetickú rezonanciu a zdravie sa nezhoršilo. Druhý človek chodil na chemoterapiu (kvôli rakovine) a zdravie sa naopak zlepšilo. Sám som bol viac krát na roetngene a zdravie sa mi nezhoršilo.

2. >> To ze sa na mne robia stale zero-day utoky, typu mouse pointer sa zmeni na smrtku a firefox exitne po par sekundach.

Pozri si nastavenie svojej grafickej témy v operačnom systéme, predpokladám že tam máš smrtku pri crashu programu. Firefox sa aj mne občas reštartuje, nemôžeš to hádzať na útok.

3. >> Vysledy vo vyhladavacoch som mal kompletne chvilu podvrhnute.

Citation needed, bez dôkazov je to blud. Používaj bezpečnejší vyhľadávač ako duckduckgo.

4. >> Taktiez tor mal forcnutu prvu nodu guard v kuse tu istu iba potvrdzuje ze som sa trafil do cierneho a ze o moju osobu je velky zaujuem u tajnych.

Áno, o tejto snahe sledovania dát sa vie, ale nesledujú tak iba teba. A vieš si to zmeniť.

5. >> Jadro tejto organizácie pozostáva z členov ktorí sú veľmi inteligentní, jedná sa primárne o výskumníkov a lekárov ale aj ďalších, a vymysleli plán v podobe corony/covidu a začali sa rozširovať s takýmto dobrým úmyslom pod zámienkou záchrany Zeme pred ekologickou katastrofou.

Už tuto začínaš konšpirovať, celá veta tak znie. Epidémie sú tu už stovky rokov, istotne si vieš dohľadať ich zoznam, prečo by práve táto mala byť sprisahanie?

6. >> článkami v médiach nepriamo odkazujúcich na moju osobu

nepriamo na hociktorú osobu odkazujú všetky články. Aj horoskopy.

7. >> Po preštudovaní dostupných materiálov som zistil že pri takom vyšetrení získa človek väčšiu ako ročnú dávku gamma žiarenia keď žije bežným životom tak sme to na poslednú chvíľu zrušili.
A spravili sme dobre. Pretože dané dostupné materiály boli klamlivé.

Pozitíva takýchto vyšetrení (zlepšenie zdravotného stavu) kompenzujú negatívum (množstvo radiácie). Môžeš dostať aj viac ako ročnú dávku žiarenia, zoznam napr. https://www.webmd.com/cancer/radiation-doses-ct-scans . Je chyba nenapísať v čom boli materiály klamlivé.

8. >> Tý ľudia vdychovali rádioaktívne častice ktoré sa nachádzali vo vzduchu a cez pľúca sa im dostali do krvného obehu, podobne ako fajčiarom nikotín, prípadne iné škodlivé látky z áut. Teraz si predstavte že to dostanete priamo cez injekciu do krvného obehu.

Porovnávaš rozdielne dávky aj typy radiácie, to nedáva zmysel.

9. >> Falošné informácie ohladne fyziky elementárních častíc na wikipédii, mám podozrenie že si dovymíšlali termíny ako Nuclear isomer, takzvané meta-stavy niektorých izomérov elementárnych častíc. A napríklad namiesto tzv. Technitium-99m z polčasom rozpadu 6hodín neexistuje.

Silné tvrdenie. Aké sú dôkazy na podporu tvojej teórie?

10. >> Tá organizácia menila históriu vedy a zneužíva komplikovanosť témy ako krytie.

Toto znie ako konšpiračná teória

11. >> Na fóre https://reddit.com/r/nuclearmedicine sa nachádza nepriamy dôkaz v podobe sťažnosťi jedného zo zamestnancov tohto odvetvia v USA ktorý sa sťažuje na preťaženie v práci a vyrazný nárast ľudí ktorí prichádzaju na testy, príspevok je mesiac starý. Takže áno, zopár zločincov začalo už vo vačšom vraždiť.

Preťaženie v práci a viac ľudí na testoch pomenúvaš vraždenie? To nebude nikto brať vážne.

12. >> Ľudia ktorí pracujú v nukleárnej medicíne radšej z morálnych dôvodov posielajú záujemcu inam.

Citation needed

13. >> majú na svedomí aj vymyslenie príbehu Corony a Covidu.

Nepoznáš osobne nikoho z toho množstva ľudí čo majú teraz tie pľúcne problémy? Všimol si si že v nemocniciach je teraz násobne viac ľudí s pľúcnymi problémami? Prečo sú tam ak nie kvôli covidu?

14. >> Zároveň sa nazdávam, že sa dejú dalšie neprávosti, ktoré je nutné zastaviť.

Citation needed

Od časti "NÁVRHY NA RIEŠENIE:" to už prechádza do plne konšpirátorského badatel.net a slobodnyvysielac.sk módu, to už nikto nebude brať vážne.
Vyzývaš na neurčité vyšetrovanie a konanie, ale nemáš na to dôvody ani dôkazy.

99. >> To že už sú obmedzené výbery z bankomatu na +-200 eur mi naznačuje smutné veci vážené finančné korporácie.

A toto si si už asi naozaj vymyslel, limit nie je 200 eur, lebo minule som vybral 2000 eur z VUB bankomatu. Niektoré bankomaty majú nejaké limity (množstvo bankoviek, najväčšia bankovka 50-ka) a tvoj účet môže mať nejaké limity. Vieš si to zmeniť.