login::  password::
cwbe coordinatez:
101
63535
21
8823665

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::15
total children::11
1 K

show[ 2 | 3] flat


Ahoj kyberia,
par dni dozadu som zacal rozposielat autoritam a novinarom nasledovny text, bol bez odozvy.
Mozno som mal na nom dlhsie popracovat a vynechat nejake dedukcie ohladom corony ktore nemusia byt spravne a aby to nevyznievalo az tak konspiratorsky, ale vedze ze sa deju zle veci. Ja som na celosvetove spiknutia nikdy neveril ale jedno tu naozaj asi mame.

Chcem poprosit vsetkych ktorych rodinny clenovia alebo znami boli na vysetreni nuklearnej mediciny nech sa ozvu ci sa im zdravie nezhorsilo alebo nezomreli kratko po takom vysetreni.

To ze sa na mne robia stale zero-day utoky, typu mouse pointer sa zmeni na smrtku a firefox exitne po par sekundach. Vysledy vo vyhladavacoch som mal kompletne chvilu podvrhnute. Taktiez tor mal forcnutu prvu nodu guard v kuse tu istu iba potvrdzuje ze som sa trafil do cierneho a ze o moju osobu je velky zaujuem u tajnych.
Z gulkou v hlave som este neskoncil, asi ninekto so mnou stale rata ako z dolezitym "assetom" ale to sa este uvidi.
Text je dostupny aj v anglickej verzii tu https://temporarypresidentoftheearth.tumblr.com/post/639043321251201024/chess-technocratic-octopus-crimes-against

A tu je slovenska verzia:
Šach, technokratická chobotnica (zločiny proti ľudskosti v EU/USA/ostatných)

Vážená Slovenská a Česká republika, Európska únia a ľudstvo celkovo, tento text smerujem aj členom
organizácie ktorú pomenuvávam chobotnica.
Jadro tejto organizácie pozostáva z členov ktorí sú veľmi inteligentní, jedná sa primárne o výskumníkov a lekárov ale aj ďalších, a vymysleli plán v podobe corony/covidu a začali sa rozširovať s takýmto dobrým úmyslom pod zámienkou záchrany Zeme pred ekologickou katastrofou. Tento čin zopár ľudí ktorý sledujú klimatické zmeny a všimli si že došlo k výraznému zníženiu smogu určite potešilo, ale keďže to trvá už viac ako rok a zároveň sa zneužíva zbytočne strach ľudí a taktiež slúži k zbohatnutiu určitých nadnárodných korporácií, je nutné odhaliť pravdu a nasmerovať ľudstvo správnym smerom.
Už prešiel rok čo vznikol príbeh o corone a namiesto priznania faktu že treba výrazne znížiť emisie skleníkových plynov typu CO2 a zaviesť normálne pravidlá, tá organizácia pracuje stále v utajení a domnievam sa, že je to aj kvôli zločinom proti ľudskosti, ktoré má jadro organizácie na svedomí.

Myslím si že sa buď chobotnica rozšírila, prípadne vzniklo nejaké celoplanetárne hnutie ľudí ktorý majú iné morálne pravidlá a vidia že sa veci začali hýbať smerom, ale nesprávnym. Všimol som si výrazný nárast záujmu o moju osobu či už tajnými službami (v podobe spyware a MITM útokov, moja pracovná špecializácia je IT a aj IT security) ale aj článkami v médiach nepriamo odkazujúcich na moju osobu. Trvalo mi chvíľu než som to celé rozlúskol dedukciou premýšlaním a výskumom.

Keď moju manželku poslali pri zlom hojení zlomeniny nohy na vyšetrenie nazvané gamametria skeletu kde vám vstreknú látky z rádioaktívnymi izotopmi do krvného obehu, tak ma to veľmi zaujalo a poriadne som si o ňom začal študovať deň pred vyšetrením.
Atómové zbrane, izotopy, rádioaktivita a podobne, aj to sú veci ktoré ma fascinujú a rád si o nich do hĺbky študujem. Môžte ma nazvať bádatelom vo viacerých vedeckých odboroch.
Obával som sa zvýšeného množstva gamma žiarenia, pretože viem aké je škodlivé. Po preštudovaní dostupných materiálov som zistil že pri takom vyšetrení získa človek väčšiu ako ročnú dávku gamma žiarenia keď žije bežným životom tak sme to na poslednú chvíľu zrušili.
A spravili sme dobre. Pretože dané dostupné materiály boli klamlivé.

V hlave mi tento typ vyšetrenia ostal stále rezonovať a vrátil som sa k jeho štúdiu a zistil som že je oveľa nebezpečnejšie než vyzerá a pri vstreknutí tzv. rádiofarmák do krvného obehu sa používajú izotopy atómov ktoré okrem gamma radiácie vyžarujú pri rozpade aj beta radiácu v podobe elektrónov a spôsobujú veľmi nepríjemný spôsob umierania osoby ktorá dané vyšetrenie podstúpi a nezomiera hneď ale postupne sa mu zhoršuje zdravotný stav alebo dostane čoskoro infarkt, prípadne iné zdravotné komplikácie.

Samotné vyšetrenie trvá dlho, asi pol dňa kým človek nevyčúra vačsinu rádiofamaka a po krátkom čase sám už síce nevyžaruje radiáciu ale orgány a bunky, resp. DNA v nich má už nenávratne poškodené a zachrániť sa už nedá.
Táto medicínska špecializácia pod názvami Nukleárna medicína, scintigrafia, prípadne gammagrafia sa používa k zločinu a je nutné konať rýchlo a zastaviť všetky vyšetrenia, zabaviť dôkazový materiál a spraviť komisie ktoré to preskúmajú. Zároveň aj zastaviť prevádzku zariadení zvaných cyklotrón, prípadne synchrotrón, dostanem sa k nim neskôr.

Ako hlavné nepriame dôkazy uvádzam:

- Absolútne žiadna existenia výskumov o neškodnosťi rádiofarmák na zvieratách či ľudoch z dlhodobého hľadiska, nepodarilo sa mi na túto tému nič nájsť.
Chcem týmto pripomenúť incident ktorý sa stal v Černobyle keď sa do ovzdušia dostal rádioaktívny materál, taktiež izotopy, aj keď iných elementárnych častíc, na tom vôbec nezáleží.
Keď sa robili odhady koľko ľudí zomrelo po Černobyľskom incidente na rakovinu, odhadovalo sa to na 200 až 300 tisíc.
Tý ľudia vdychovali rádioaktívne častice ktoré sa nachádzali vo vzduchu a cez pľúca sa im dostali do krvného obehu, podobne ako fajčiarom nikotín, prípadne iné škodlivé látky z áut. Teraz si predstavte že to dostanete priamo cez injekciu do krvného obehu.

- Falošné informácie ohladne fyziky elementárních častíc na wikipédii, mám podozrenie že si dovymíšlali termíny ako Nuclear isomer, takzvané meta-stavy niektorých izomérov elementárnych častíc. A napríklad namiesto tzv. Technitium-99m z polčasom rozpadu 6hodín neexistuje.
Taktiež tzv. Internal conversion, čo je spôsob konverzie atómových jadier bez toho aby vyžarovali beta radiáciu pri rozpade na nižsie prvky.
Pretože na túto tému nie je veľa expertov a k takým zariadeniam ktoré ich môžu vyrábať sa málokto dostane a môže to experimentálne overiť, väčsina ľudí tie dostupné informácie akceptujú ako pravdu. Tá organizácia menila históriu vedy a zneužíva komplikovanosť témy ako krytie. Dovolím si tvrdiť že ich pazúre majú až tak dlhé že podvrhnuté fakty nájdem aj v skriptách pre vysoké školy.

V prípade ak sa aj mýlim v tomto jednom bode a ak aj meta stav izotopov existuje, tak aj tak sa časť tých látok naviaže do tkanív a ostáva stále v tele a spôsobuje škodu ťažkými kovmi.
Je nutné správnymi dozimetrami preveriť aký typ žiarenia vyžarujú tie rádiofarmaká, gamma aj beta a odlíšiť percentuálne podieľ, tým sa dá zároveň potvrdiť typ izotopov ktoré sa v danom rádiofarmaku nachádza a samozrejme bude nutné použiť daľšie techniky na identifikáciu samotných častíc ako spektroskopia a pod.

- Na fóre https://reddit.com/r/nuclearmedicine sa nachádza nepriamy dôkaz v podobe sťažnosťi jedného zo zamestnancov tohto odvetvia v USA ktorý sa sťažuje na preťaženie v práci a vyrazný nárast ľudí ktorí prichádzaju na testy, príspevok je mesiac starý. Takže áno, zopár zločincov začalo už vo vačšom vraždiť.

- Na rovnakom fóre sa debatuje prečo sú nukleárna medicína a klasické RTG a CT oddelené ako odbory, RTG a CT používaju externý zdroj x-ray alebo gamma žiarenia a to je veľmi veľký rozdiel. Taktiež odporúčania sa radšej zamestnať v klasickej rádiológii. Ľudia ktorí pracujú v nukleárnej medicíne radšej z morálnych dôvodov posielajú záujemcu inam.

Z dôvodu že nukleárna medicína sa prevádzkuje takmer všade vo svete ale primárne v krajinách západnej demokracie, dovolím si nazdávať sa že sa teda jedná o celosvetové zoskupenie ľudí ktorí majú na svedomí aj vymyslenie príbehu Corony a Covidu. Zároveň sa nazdávam, že sa dejú dalšie neprávosti, ktoré je nutné zastaviť.

Dedukujem že momentálny spôsob riadenia tejto organizácie je technokracia, tá ako jediná mohla dopustiť zneužitie vedeckého výskumu na takéto hrozné veci. A taktiež používa techniku na umelé vytváranie strachu, je to očividné keďže má takéto praktiky a zariadenia.


NÁVRHY NA RIEŠENIE:
Zahrám sa na chvíľu na prezidenta planéty Zem a navrhujem tieto riešenia pre jednotlivé skupiny:

Pre vyšetrovateľov - VYŠETROVANIE:
Je dôležité zistiť zoznam všetkých pacientov ktorý na daných vyšetreniach boli a preveriť ako dlho po danom vyšetrení žili a ako sa im zhoršil zdravotný stav.
Týka sa to aj dalších vyšetrení kde sa rádiofarmaká vstrekujú do krvného obehu alebo pijú, napr. PET scan, ten sa môže robiť v iných nemocniciach.
Samotný PET scan, je skratka pre positron emission tomography, čo je taktiež krytie pre použitie nebezpečnej aj beta radiácie použitím izotopov vstreknutých priamo do krvného obehu.

Bežný ľudia:
Navrhujem všetkým občanom urobiť občiansku neposlušnosť a to ignorovamím vakcinácie proti corone, pokiaľ sa nezávisle nepotvrdí neškodnosť týchto vakcín, identifikácia látok vo vakcínach na molekulárnej úrovni a ich zverejnenie a vôbec existencia corony ako nebezpečného vírusu.
Chcem vás ale požiadať o kľud a nechodte robiť bordel po uliciach, je to to posledné, čo potrebujeme.
Potrebujeme momentálne policajtov, špeciálne jednotky aj podporu armády, aby išli po tých zmrdoch.
Upozorňujem, že ostatné vakcíny, hlavne očkovanie detí je potrebné akceptovať a veriť im, tým mám na mysly, že antivaxx sú iba popletenci.
Corona je tentokrát naozaj výnimka.
Taktiež navrhujem ignoráciu nadnárodných farmaceutických firiem ktoré využívaju coronu na zvýšenie ziskov, pretože za dané vakcíny, ktoré musí štát zaplatiť, jedná sa o naše peniaze, ktoré sme odviedli z daní. Dáme ich dole, verte.

V rámci SK štátu, ale platí to aj pre ostatné:
Vláda, polícia, jednotky špeciálneho nasadenia v prípade nukleárnej katastrofy (proste si zoberte kvalitné dozimetre):
Okamžite vyšlite jednotky do firmy BIONT a cyklotrónu v Bratislave a zaistite dôkazový materíal. Je dôležité nasadiť dostatok ľudí a je nutné skontrolovať všetky firmy a sklady v okolí, izotopy resp. rádiofarmaká pre "odsúdených" pacientov vyrábaju v zariadeniach, ktoré sa nazýva synchrotron alebo cyclotron, jedno z nich sa nachádza pri Slovenskom metrologickom ústave.
Je nutné využiť nezávislé skontrolovanie špecialistov ktorí sú na našej strane a momentálne neviem odhadnúť ktorým veriť.
Identifikovať taktiež dalšie zariadenia a kliniky. Kooperácia na európskej úrovni je nutná.

Vláda SR, je mi jasné že okolo existencie cyklotrónu existujú tajné zmluvy ktoré majú zabezpečiť nedotknutelnosť týchto zariadení, podobne ako majú velvyslanectvá, nesnažte sa tento problém ututlať.
Žiadam vás v mene ľudstva o okamžité odtajnenie týchto dokumentov a dalšie informácie s kým boli dané zmluvy podpísane a ktoré lobistické skupiny za tým stoja.
Ak odmietnete alebo budete dlho váhať budete v budúcnosti súdení za pomáhanie zločinom proti ľudskosti.
Podľa katastra je vlastník pozemkov v Bratislave na ktorých je to zariadenie: "Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky"

Vážená pani Prezidentka, ak vláda nestihne urýchlene konať, navrhujem na krátku chvílu vyhlásiť vojnový stav a využiť armádu a poslať do cyklotrónu špeciálne jednotky z armády.

Autority chcem taktiež upozorniť že terajšie vakcíny ktoré už sú na SK, môžu byť neškodné, ale plán chobotnice môže spočívať v tom že škodlivé látky budú možno pridané v iných šaržiach neskôr. Preto je nutné zaviesť perzistentné monitorovanie týchto vakcín niekým iným ako samotnými farmaceutickými firmamy ktoré za tým stoja. Zároveň žiadam o úplnú identifikáciu látok na takej úrovni akú majú klasické lieky na wikipedii, napr.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ibuprofen
Kde môžte vidieť molekulárnu štruktúru ibuprofenu a zároveň rôzne chemické identifikátory ktoré sa používajú na identifikáciu chemických látok.

Chcem vás upozorniť na fakt, že vedenie chobotnice si uvedomuje že dlho živiť toto PR nemôže a bude musieť nejakým spôsobom tu coronu oživiť aby naozaj začalo zomierať veľa ľudí, navzdávam sa že to môžu spraviť aj tými vakcínami, ale môžem sa mýliť a chcú s toho zatiaľ iba vytrieskať daľšie prachy.
Kým neuvidím preplnené cintoríny tak si myslím že sme ešte na tesnej hrane kedy môžme zasiahnuť, konať je nutné okamžite.

Taktiež by som rád upozornil na fakt, že materiál ktorý sa v cyklotrónoch a synchrotrónoch upravuje na konkrétne izotopy pre rádiofarmaká musí byť najskôr pripravený v špeciálnom reaktore. Podľa zdrojov z internetu je pre európu jeden zdroj aj výskumný reaktor Petten v Holandsku.
Materiál odtiaľ sa bude v pravidelných intervaloch rozvážať do jednotlivých cyklo/synchrotronov v krajinách európy.
https://en.wikipedia.org/wiki/Petten_nuclear_reactor
Aké daľšie zdroje používajú som nezistil. Taktiež či na slovensku používajú zdroj materiálu z holandska neviem.
Vážený slovenský poslanci v EU a slovenský politici, buďte vedomý faktu že vlastníkom tohto výskumného reaktoru v holandsku je Európska komisia
a prevádzkuje ju Nuclear Research and Consultancy Group (NRG), ktorá bude prepojená na chobotnicu.

Pre ostatné krajiny EU, je nutné konať rovnako, chodťe po zariadeniach nukleárnej medicíny, scintigrafie a gamametrie a synchrotronoch a cyklotronoch a neváhajte a odtajnite všetky dokumenty ohladom daných zariadení.


Prekvapení nový členovia chobotnice ktorý si stále myslia že sa jedná iba o riešenie klimatického problému alebo ešte k tomu veria aj na Coronu:
Prestanťe sa báť a začnite o tom hovoriť.
Treba rozpliesť nitky a začať hovoriť a písať o tom odkiaľ dostávate príkazy, čím skôr tým lepšie.

Média:
Máte moje povolenie tento text zverejniť v pôvodnom znení (bez korektúry).
Ak ste náhodou taktiež v chobotnici, navrhujem ignorovať dalšie príkazy od vedenia chobotnice a nevydať na protest už žiaden další článok o corone a venovať sa iba tejto téme.

V tejto organizácii chýbaju morálne pravidlá ako spravodlivosť, pravda a česť.
Žijem v Európskej únii a Spojených národoch ktoré si na týchto veciach zakladajú a ja som im veril.
Strašne som sa sklamal, a to celkovo v západnej demokracii, je dôležité navrátiť tieto hodnoty.
Keď som pár dní dozadu zistil pravdu a zistil o čo ide ostal som v šoku a namiesto veselých vianoc som mal velmi smutné.
Ak chce ľudstvo zvládnuť ekologickú krízu a premnoženie tak navrhujem návrat spravodivosti, otvorenejší prístup k veci, pravdu, humor a nie umelé vytváranie strachu zo zlého virusu, ktorý ani neexistuje. Zvyšovanie rozdielov medzi prvými percentami najbohatších a ostatným svetom je neprípustné.

To, že sa podarilo znížiť emisie CO2 vďaka vzniku corony je chválihodné, ale zločiny proti ľudskosti treba potrestať.
Navrhujem ostávajúcim členom organizácie, ak vôbec ostane, aby zmenili ich vnútorný politický systém na sofokraciu, technokracia sa zjavne neosvedčila.
Ale taktiež odmietam a neprejavujem záujem sa akýmkoľvek spôsobom pripojiť, pracovať pre vás, či robiť nejaké rozhodnutia.

Pre hlavné vedenie chobotnice:
Keďže mi to pripomína šachovú partiu, tak som už porozmýšlal aj nad vaším dalším krokom. Budete sa snažiť prebiť správy v médiach nejakou nekalosťou typu teroristický útok a vytváraním dalšieho strachu. Mám hrôzostrašné predstavy o znovu zneužití atómového prípadne biologického výskumu a odpálenie atómovej bomby v nejakom EU štáte alebo inde vo svete, ktoré sa hodí na nejakú teroristickú organizáciu.
Žiadam vás od upustenia od takéhoto úmyslu. Vzdajte sa dobrovoľne, bude to aj vo váš prospech.

Ostatné nadnárodné korporácie o odsúdenie takýchto praktík. To že už sú obmedzené výbery z bankomatu na +-200 eur mi naznačuje smutné veci vážené finančné korporácie.

Navrhujem, aby vedci a špecializovaný lekári, ktorí vedeli o existencii Nukleárnej medicíny a o tom na čo slúži, ale nezneužívali ju, ale báli sa zo strachu o tom hovoriť, verejne vystúpili, ospravedlnili sa a povedali, že ich to mrzí. Ako spoločnosť takýchto ľudí potrebujeme, preto je dôležité aby nemali strach hovoriť o takýchto praktikách.
Vedcov a lekárov, ktorí vedeli na čo sa nukleárna medicína používa, a posielali ľudí na takéto vyšetrenia, treba súdiť.
Politikov a lobistov ktorý o tom vedeli tiež.


Chcem taktiež poprosiť investigatívnych novinárov o poriadne zdokumentovanie a investigatívu. Existuje viacero typov vyšetrení. Napr. vyšetrenie srdca má najvyššiu dávku radiácie, myslím, že daný človek následne zomrie na infarkt do pár týždnov, dní či dokonca hodín, pri gammagrafii skeletu odhadujem o pár mesiacov smrť na leukémiu alebo inú rakovinu), niektoré rádiofarmaká vyrábané v synchrotrónoch a cyklotrónoch sa posielajú aj do iných miest.

Ďakujem za pozornosť.

P.S.
Činy, ktoré vy ako ľudia budete robiť v nasledujúcich mesiacoch a rokoch budú hodnotiť nielen vaše deti či vnuci.
Dovolím si zafilozofovať. Premnoženie a ekologický problém na planéte sa stane každej rozvinutej civilizáci než stihne kolonizovať vesmír, je dôležité ako k tomu problému pristúpime. Lebo ak náhodou existujú rozvinutejšie civilizácie vo vesmíre a už existuje nejaké spoločenstvo, vedzte že naše činy a formu spoločnosti ktorú vybudujeme budú hodnotiť aj oni. Ale neverte a nedúfajte, že nám v niečom pomôžu, planétu si musíme dať doporiadku sami.
Verte iba sami sebe.

A v prípade ak spoločnosť odmietne napraviť tieto zločiny, odmietam pomôcť terajšej ľudskej spoločnosti akýmkoľvek spôsobom, či sa bude jednať o výskum, dalšie nápady alebo niečo iné.

S.


  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (0 children )  [4K] (ulkas)
  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (0 children )  [13K] (keiro[Locked_OUT])
  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (0 children )   (mirex)
  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (0 children )  [8K] (imnot)
  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (0 children )   (zeromind)
  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (1 children )   NEW DESCENDANT  [2K] (Trilobite)
  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (0 children )   (cyberpunker)
  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (1 children )   NEW DESCENDANT  [19K] (DFH)
  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (0 children )  [5K] (Maverick_1)
  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (0 children )   (dzff)
  submission:: Re: zlociny proti ludskosti (nuklearna medicina) :: NEW (0 children )   (3k)