login::  password::
cwbe coordinatez:
548
21
8774878

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::1
total children::1
6 K

show[ 2 | 3] flat


Mushroom Gri...1
Chcel som napísať blog o mojich bývalých priateľkách (pretože som jednoducho tak ohavný človek, že cítim odpudivosť už pri letmom pohľade do zrkadla). Ale rozhodol som sa to zhrnúť jednoducho tak, že Slovensko, spolu s Českou Republikou (bude to v rámci politickej korektnosti neskôr Slovenskočesko?) má vo svojich radoch mnohé známejšie, ale aj menej známe osobnosti, tvorcov dejín, ktoré významným podielom formovali svetové dejiny a geopolitickú scénu.

Napríklad - taký Banič. Nikto doteraz nevie, ako mu mohol napadnúť taký jednoduchý nápad, ako zošiť pár šnúrok s plachtou a skočiť zo strmého zrázu práve týmto spôsobom. Keďže sa narodil na Slovensku, tak som presvedčený, že to najskôr skúšal so šnúrkami, potom s plachtou a nakoniec to skúsil spojiť.

Je tristné, že v druhých ľuďoch častokrát nachádzam iných ľudí, ktorých som však už predtým stretol. Napríklad som sa včera dozvedel, že som ochechuľa, čo mi pripomenulo jednu krátku epizódu, keď som s danou slečnou často podupkával po chodníkoch po železnej studienke.

Alebo keď sme šli pred pár dňami v mojich 33 rokoch s mojou mamou vybaviť nejakú rodinnú záležitosť a v tej dedine bola moja kamarátka z detstva, ktorá tam bola s frajerom a pri lúčení sa na mňa otočila a keď som jej dával bozk na líce, tak privrela oči presne ako moja hol(č)ička, s ktorou som mal v minulosti veľmi romantický a platonický vzťah a pootočila sa tak, že to bolo skoro na pery. (Pred jej frajerom!) Potom sa na mňa pozrela presne ako slečna z môjho najdlhšieho a pre mňa asi aj najintímnejšieho vzťahu.

Zvláštne. A bol som to vlastne ja, kto striedal dievčatá ako ponožky, alebo to vlastne bolo naopak a ony striedali mňa?

V každom prípade, Baničovi to takmer nevyšlo a potom vlastne vyšlo, ale nevyšlo a teraz premávajú do Viedne linkové autobusy s jeho patentom a podobizňou.

Dnes mi akurát napadlo, že by bolo krásne presťahovať sa napríklad do Kanady, možno aspoň kvôli vzdelaniu a tráve. (Celú noc som dnes totiž nemohol zaspať, ale to vám nemôžem prezradiť, pretože je to prísne tajné a nie, neharaší mi a ani neberiem drogy)

Na druhej strane, môže to mať pozitívny vplyv, napadol mi totiž textový námet na pesničku, začínala by sa takto:

Keby som mal doktorát,
bol by som snáď doktor-
-rád,
ten doktorát by čestný bol,
a aj ja by som bol čestný vôl.


A pokračovalo by to možno nejakými veršami o vtákoch, ako túžbe odpútať sa od zeme a preletieť aspoň na niektorú ambasádu, ale v tejto krajine to ani pre takého Baniča určite nebolo ľahké.

Vraj som si kopol do niekoho významného a dôležitého, neviem ako by to bolo možné, veď ja napríklad futbal vôbec nepozerám, nepoznám ani pravidlá a vlastne z logických príčin tej hre vôbec nerozumiem a celkove som tak trocha antišportový typ, ktorý ani nemá psa.

Ale je pravda, že už som si zvykol na tie reči o invalidnom vozíku, na to, ako ma zastrelia, ako mám pred sebou posledný mesiac a že si to mám užiť, ďalej "rúre", "trumpete", "big gojim", aký som sprostý (lebo sa nechcem nechať ďalej okrádať a ničiť si môj vlastný život). Ono iste - je jednoduchšie niekomu niečo ukradnúť, vydávať to za svoje a dobre na tom zarobiť, ale určite nie je v poriadku človeka, ktorý vymyslel nejaký zlepšovák zavrieť za umelo vytvorený zločin, ktorý sa vlastne ani nestal a za ktorý dotyčný vôbec ani nemohol - do basy, tam ho dva roky a necelé tri mesiace psychicky (ale aj psychoaktívnymi látkami) týrať, pokračovať v tom ešte niekoľko rokov v jeho vlastnej izbe vo vlastnej krajine vlastnými krajanmi (nevraviac o tých elektrických kopancoch na dobrú noc a "náhodných" bitkách).

Trvá to vlastne 11 rokov a vystriedali sa na mne už asi stovky rôznych ľudí, ktorí boli iba na základe svojej naivity presvedčení o konaní správnej veci. Už to vlastne trvá tak dlho, že som si na to všetko zvykol, už ma vlastne iba otravujú. Ja vlastne už ani neviem kto vytvoril Mengeleho, ale hlavne čo tým všetkým sledoval. Len on aj ten Holocaust, nech bol akokoľvek hrôzostrašný a hrozný, tak trval "len" 5 rokov. A čo ak je Holocaust - páchaný na mne - celý môj život až doteraz? Videli ste predsa Minority Report...?

Len pokiaľ niekto skúma určitú teóriu o prenose negatívnych a traumatizujúcich zážitkov v zápise DNA do štruktúry ďalších generácii, tak na čo mu táto teória vlastne je? A naozaj táto teória nemohla byť preukázateľná spätne na neumelovyvolaných traumách? A je si istý, že dostane správne dáta? A nie je to vlastne hlúpe? A nejde tu o zámerné zamieňanie koincidencie a kauzality (krádeže zlepšovákov a pod. pod rúškom tzv. "dymovej clony") ?Takže to sú moje (ne)dojmy z ostatných dní, večerov a nocí.
00000548000000210877487808775572
ode
 ode      07.08.2020 - 18:59:14 , level: 1, UP   NEW
o com to hovoris o tych ukradnutych napadoch a o týraní, ak sa smiem spytat? aj minule si o tom pisal...