login::  password::
cwbe coordinatez:
21
8384809

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
commanders
polls

total descendants::0
total children::0
10 K

show[ 2 | 3] flat


Mám pár týždňov zariadenú dielňu. Ah, tak rád by som sa do nej zavrej do tej kamennej kobky s 19 stupňami a rezal do lina a do dreva, opravil tú kopu haraburdia čo som si tam stihol nanosiť do buffera, pozváral nejakú halucináciu z tej skládky železa.

Tak by som rád dorobil vodný systém zo studne cez nádrže do automatických rozstrekovačov až do zakoreňovacích polytunelov. Konečne kurník na úrovni, v ktorom budem môcť sliepky kľudne na víkend nechať keď pôjdem preč.

Ale nie, ja sa hrám na elektrikára, jebnem si fázu do N vodiča a odpálim 2 týždne starú chladničku. S antifrostom, takže namiesto 15e relé odišiel plošný spoj s 16bitovým procesorom, zatiaľ neurčenej ceny. Ešte že sme nedali preč starú chladničku.

Som rád že existujú audioknihy, a ešte že existoval Frank Herbert. Za posledné 3 dni som dal pri práci 20 hodín z 30tich hodín Duny. Snívalo sa mi o Fremenoch, keď pijem kávu, predstavujem si že je to melanž.

Oproti životu na ktorý som bol zvyknutý stretávam niekoľkonásobne viac ľudí, chodím kadetade, robím všetko od kódenia cez grafiku, menežment, pestovanie, chov, murárčinu, záhradný dizajn až po elektriku, ale mám pocit, aj na základe toho čo som písal vyššie, že mi zase vyhadzuje ističe a už to nerobím v postačujúcej kvalite.

Tlačím pred sebou najväčší mílnik už mesiace, peniaze na outsourcovanie došli (v utorok idem podpisovať prvú pôžičku do banky), úrady už na nás našpanované. Tak som našpanovaný aj ja. Ale potreboval by som sa zavrieť do dielne...

don't take my kindness as a sign of weakness