login::  password::
cwbe coordinatez:
101
63528
63584
64776
6703432

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
commanders
polls

total descendants::0
total children::0
show[ 2 | 3] flat


deadhorsejun500.png

Júnová špeciálka Dead Horse párty bude špeciálna hneď niekoľko krát. Určite padne doterajší rekord v počte vystupujúcich djov na našej párty - tentoraz sa ich za mixpultom prestrieda až päť! Okrem toho, naši hostia - čítate správne hovoria si Plaza Restaurant - sa vôbec po prvý krát sa predstavia v Bratislave.

Trio ukrývajúce sa pod jemne zavádzajúcim názvom Plaza Restaurant - Manala, Buki a Chef3000 - sa vzorne stará o brnenskú hudobnú scénu. Pod spoločnou značkou vystupujú niečo cez dva roky, pričom už viac ako rok organizujú aj párty Intergalactic. Intenzívne sa venujú produkcii - či už sólovo alebo spoločne a za zmienku stojí tiež ich figurovanie v zoskupení Heldenkellerz, ktoré združuje ľudí s podobným hudobný vkusom. Pri hraní sa za mixpultom striedajú - jednak preto, že je to väčšia zábava, ale aj preto, že spoločne navaria chutnejšie, keďže každý varí z vlastných ingrediencií. Čakajte výbušnú zmes bass music, dubstepu a elektra, s ktorou sú chalani povestní!

Dead Horse rovná sa Bad Mojo (Splash.sk) a Michael Priest (Hochspannung!) a ani tento raz to nebude inak. Hypnotická projekcia je pripravená, kontrolery naleštené a čudesná hudba nachystaná. Už chýbate len vy!


Dead Horse Special - Plaza Restaurant (CZ) | fb event
Piatok 22.6.2012

Djs : Plaza Restaurant (Heldenkellerz/CZ)
Bad Mojo (Splash.sk)
Michael Priest (Hochspannung!)

Bass - House - UK Funky - Fidget - Bassline - Electro - Dubstep


axone kam dnes ?!?!?!?
axone 2step Vs Dubstep
axone ElectroHouse / IndieDance
axone ::koncerty & parties::kam v bratislave & okoli::
axone UrobteREKLAMUčomukoľvek
axone citylife.sk
axone Bad Mojo's nonsense