login::  password::
cwbe coordinatez:
101
63528
63584
64776
6607991

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
commanders
polls

total descendants::0
total children::0
show[ 2 | 3] flat


dhapril500.png

Už je to nejaký ten mesiac, čo sa naposledy uskutočnilo špeciálne vydanie našej Konskej párty. Oveľa viac času však ubehlo odkedy náš aprílový hosť naposledy stál "za gramofónmi" a nie to ešte v podzemnej svätyni na Obchodnej ulici. Sme veľmi radi, že súhlasil s resuscitovaním svojej djskej kariéry práve u nás, na pomyselnom pokračovaní famóznych Chunk-foo parties jeden z jej zakladateľov - Pišta aka Que.

Pišta Královič, frontman kapely The Uniques, v djskom svete známy ako Que sa po viac ako ročnej prestávke na aprílovej Dead Horse párty predstaví opäť v dj sete. Neskutočná energia, divoká hudba a nezameniteľné tanečné kreácie za mixpultom - tak ako si ich pamätáte - rozhodne nebudú chýbať. A ak ste už zabudli, alebo nikdy nezažili, prídte sa presvedčiť, čo vlastne vynieslo Chunk-foo až takmer legendárny status.

Nebude však chýbať ani druhá polovička vtedajších Chunk-foo Figters - Michael Priest. Tentokrát však už so svojim novým parťákom - Bad Mojom - s ktorým tvoria už neodmysliteľný team rezidentných djov Dead Horse párty.

Dead Horse Special - QUE | fb event
Sobota 21.4.2012

Djs : Que (The Uniques/Chunk-foo)
Bad Mojo (Splash.sk)
Michael Priest (Hochspannung!)

Global Bass - UK Funky - Tropical - Fidget - Bassline - Electro - Dubstep