login::  password::
cwbe coordinatez:
101
63539
63556
5747477
5761055

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
commanders
polls

total descendants::0
total children::0
8 K

show[ 2 | 3] flat


filozofia.jpg

tentoraz, slovenské random
http://sk.wikipedia.org/wiki/Filozofia_revolu%C4%8Dn%C3%BDch_demokratov
citát - Ako beriete šťastie??? Veď šťastná bola ja jedna pani keď jej povedali: Pani Hitlerová Máte syna
http://fotky.sme.sk/fotka/79022/a-je-po-klude

genre: avant-garde, constructivist mystic hip-hop

Filozofia revolučných demokratov je úplne neznáme duo z najmenšej obce na Slovensku - Havranca. Totožnosť obidvoch členov je neznáma, lebo všade uvádzaju svoje mená ako I.N.GAV a C:/temp.doc. Kapela vznikla 24. decemba 2010 na podnet najstaršieho občana obce(123 r.) a zároveň starostu, ktorý nemohol zniesť to, čo sa vo svete deje a poprosil občanov o skontaktovanie sa so svetom v hudobnej forme.

Aj napriektomu, že kapela funguje lne pár týždňov, už produkovali 2 CD, ktoré sa vo veľkom rozpredali v rodnej dedine, avšak inde sa im nedostalo ohlasu (možno preto, že neboli k dispozícii kdekoľvek):

Prvé 4-CD "Skúšame či to funguje Vol.1" obsahuje 48 skladieb (stopáž 3h58m), (docela psychadelicke) hovorenej improvizacie, ktoré boli nahrané cez Walkman.

Druhé CD "Pani Hitlerová! Máte syna" je založené a pojednáva o základnom dokumente Fourierizmu. Celé CD tvorí len jedna skladba totožná s názvom albumu, a sami autori ho považujú za vrchol svojej 3 týždňovej kariéry, a nesie sa v duchu konštruktivistického mystického hip-hopu.

Cieľom kapely je poukázať a pokúsiť sa o dovŕšenie buržoáznodemokratickej revolúcie (ktorá podľa umelcov ešte stále pokračuje) v zmysle odstránenia feudalizmu revolučnou cestou pri opieraní sa o ľud (najmä roľníctvo). Texty pojednávajú o dôslednom uskutočení demokratických reforiem, neraz v spojení s utopickým socializmom a materializmom.

Kapela ešte neodohrala ani jeden koncert, avšak v blízkej dobe sa kapela chystá na turné medzi obcami: Havranec - Príkra - Šarbov - Belejovce s názvom: Prvá etapa.